Duyuru: Windows 10 2009 20H2 AIO Ekim-2020 - 32-64 Bit Türkçe Yayınlandı! İndirmek için Tıklayın.
DosyaHane.com Seçtikleri14
 CCleaner Professional
 PC Temizlik Programı

 Flash Player
 Flash Oynatma Aracı

 ESET Internet Security
 Güçlü Antivirüs Programı

 Internet Download Manager
 Gelişmiş İndirme Yöneticisi

 Microsoft Office 2019
 Güncel Ofis Yazılımı

 Adobe Photoshop CC
 Prof. Resim Editörü

 Rufus
 USB İşletim Sistemi Kurma

 IObit Driver Booster
 Driver Güncelleyici

 uTorrent Pro
 Torrent Dosya İndirici

 Daemon Tools
 Sanal Disk Oluşturma

 Foxit Reader
 Hızlı PDF Okuyucu

 Adobe Acrobat Pro DC
 Popüler PDF Programı

 K-Lite Mega Codec Pack
 Sistem Kodek Paketi

 WinRAR
 Arşivleme ve Arşiv Açma
Toplam konu: 394 (+0)
Toplam yorum: 2082
Toplam üye: 1203 (+0)
» DosyaHane » Antivirüs - Güvenlik

Glary Malware Hunter Pro 1.114.0.706 Türkçe indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 274
Glary Malware Hunter Pro 1.114.0.706 Türkçe indir Malware Hunter, kötü amaçlı virüsleri ve bilgisayar dosyalarını tespit etmek ve silmek için kuvvetli bir yazılımdır. Program, muhtemel tehditleri taramak ve tanımlamak için RAM, sistem dosyaları ya da tercih ettiğiniz gibi söz konusu dosya ya da klasörü gibi hassas sistem alanlarını arayabilir. Bu program kötü amaçlı ve virüs bulaşmış dosyaları tespit etmek ve bunları kolayca kaldırmak için iyi bir yeteneğe sahiptir. Hiper tarama teknolojisinin kullanımı sebebiyle, kötü amaçlı yazılım tespiti çok hızlıdır. Hiçbir biçimde görüntülenemeyen ya da silinemeyen en inatçı kötü amaçlı dosyalar bile bu program tarafından algılanır ve silinir. Bu program küçük boyutludur ve Windows'un tüm sürümlerinde problemsiz çalışır.

Program, 9-11-2020, 20:28 saatinde güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

IObit Malware Fighter Pro 8.2.0.693 Türkçe indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 4 - Görüntülenme: 451
IObit Malware Fighter Pro 8.2.0.693 Türkçe indir Malware Fighter, virüsleri ve casus yazılımları temizlemek için kuvvetli bir araçtır. Güçlü motoru ile program virüsler, keylogger'lar, truva atları, solucanlar, kök setleri ve benzerleri dahil her çeşit güvenlik tehdidini tespit edip bastırabilir. Bu çift çekirdekli güvenlik aracının motoru benzeri olmayan bir şekilde geliştirildi ve uygulandı. Program ayrıca şüpheli yazılım davranışlarını izleyebilir ve size bildirebilir. Bu yazılım, işletim sisteminin alt katmanlarında gizlenmiş kök kitleri de dahil olmak üzere her çeşit yüzey ve derin saldırıları algılayabilir ve yok edebilir.

Program, 20-11-2020, 00:41 saatinde güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi.

ESET Internet Security 14.0.22.0 Türkçe indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 45 - Görüntülenme: 1 499
ESET Internet Security 14.0.22.0 Türkçe indir ESET firmasının ağırlıklı olarak internet kullanımını ele alan ve koruma sağlayan yazılımıdır. Program ile anlık bilgisayarınızı koruyabilir, internette yer alan şifrelerinizi güvenle saklayabilir, bankacılık ve çeşitli ödeme işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Lokal ve genel ağ bağlantınızı zararlı saldırılara karşı koruyabilir, bunun yanı sıra bilgisayarınızı anlık olarak zararlı tehditlere karşı güvenlik duvarı altına alabilirsiniz.

Program, 10-11-2020, 06:27 saatinde güncellendi!
Güncelleme Nedeni: Yeni sürüm eklendi

Avast Premium Security 20.8.2432 Türkçe indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 180
Avast Premium Security 20.8.2432 Türkçe indir Avast Premium Security, gizliliğin korunması, bilgi güvenliği ve sistemin virüslerin ve virüslerin tehlikelerine karşı korunması için olağanüstü bir pakete erişim sağlamayı başaran uzman kullanıcılar için yeni ve oldukça kuvvetli bir güvenlik paketinin adıdır. Tüm cihazlardan profesyonel şekilde ve çevrimiçi olarak koruma özelliğini taşıyor yeni bir güvenlik paketi olarak kısa süre önce piyasaya sürülen bu yeni koleksiyon, kullanıcıların gizliliğini koruma ve dijital dünyadaki bilgisayar ve ekipmanların güvenliğini bulut platformunda sağlamaya yönelik yeni bir adımdır. Güncellemeler, güvenli ve bütünüyle uzman bir performans gösterebilir. Bildiğiniz gibi şimdilerde, siber uzay kullanıcılarının gelişmesi ve artış göstermesi ve web dünyasına yeni gelenlerin girmesiyle beraber, hackerların ve vurguncunun bu alanda siber sabotaj yapabilmek için yapmış oldukları yıkıcı faaliyetler için arena hazırlandı. Güvenlik araçları olmadan bir bilgisayar ya da cep telefonu kullanarak böyle bir ortama girmek, güvenliğinizi bilgisayar korsanları ve vurguncularla büyük ölçüde tehdit edebilir.

Comodo Internet Security Premium 2020 12.2.2.7062 Türkçe indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 194
Comodo Internet Security Premium 2020 12.2.2.7062 Türkçe indir Comodo Internet Security Premium, sisteminizi hacklemek ve casusluk yapabilmek için kuvvetli bir engel görevi gören her çeşit virüs, truva atı, solucan, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü amaçlı araçlarla başa çıkmak için çok kuvvetli ve yeni bir araçtır. Engeller. Komodo Internet Security yazılımı, uzman ve doğru arama ve karantina ile tüm sistem olaylarını kontrol eder ve tüm şüpheli dosyaları size bildirir.

Folder Guard 20.9 indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 207
Folder Guard 20.9 indir Folder Guard, dosya ve klasörleri korumak için uygun bir yazılımdır. Bu program, kullanıcıların dosyalara, klasörlere ve diğer Windows kaynaklarına erişimini kolayca kısıtlayabilir. Dosyayı ya da klasörü şifreleyebilirsiniz. Onları gizle. Sadece okuma erişimi verin. Flash sürücülere erişimi ve içerisine dosya kopyalamayı engelleyin. Windows kontrol paneline erişimi önleyebilirsiniz. Bu program tarafından gizlenen dosyaların sadece bu program yeniden görüntülenebileceğini ve bunlara DOS ve diğer tekniklerle erişemeyeceğinizi unutmayın. Kullanıcıları kısıtlarken yönetici kullanıcıyı bile kısıtlayabilirsiniz. Normal bir kullanıcı olarak bir dosyayı bu programla şifrelemeniz söz konusu değildir ve yönetici bu dosyayı erişimiyle açabilir. Yöneticinin ayrıca kilidi açmak için bir şifreye ihtiyacı olacaktır.

NETGATE Spy Emergency 2020.25.0.800 indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 2 - Görüntülenme: 216
NETGATE Spy Emergency 2020.25.0.800 indir Spy Emergency, Windows işletim sisteminden casus yazılımları kaldırmak için kullanışlı bir araçtır. Bu program her çeşit casus yazılımı, spam gönderenleri, şakacıları, sinir bozucu reklamları, virüsleri, truva atlarını, internet solucanlarını, fidye yazılım programlarını ve diğer kötü amaçlı yazılımları sisteminizden güvenli ve güvenli bir biçimde kaldırabilir. Sisteminiz uzun süreden beri internete bağlıysa, kendinizi antivirüs ile sınırlamayın. Sistemdeki casus yazılımları yok etmek için uzman bir yazılıma sahip olmak önemlidir. Bu programlar genelde antivirüs kadar kaynak tüketmez. Hafiftirler ve yüksek hızlarda tararlar.

Smadav Pro 2020 14.1.6 indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 1 - Görüntülenme: 228
Smadav Pro 2020 14.1.6 indir Smadav, Windows işletim sistemi için kuvvetli bir antivirüs yazılımıdır. Bu program, diğer antivirüs programları gibi, güvenlik saldırılarını ve tehditleri engellemek için sisteminizde güvenlik kapsamı sağlar. Solucanlar, truva atları, reklam tanıtım yazılımları, spam gönderenler, fidye yazılımı gibi virüsleri ve kötü amaçlı yazılımları tespit etmenin beraberinde, Bu program her çeşit Otomatik Çalıştırma virüsünü koruma ve tespit etme konusunda iyi bir beceriye sahiptir. Bu virüsler genelde flash bellekte ve çıkarılabilir depolama ortamında bulunmaktadır. Bir üniversitede, internet kafede, okulda ya da farkında olmayan herhangi bir kamu sistemindeki flash sürücünüze bağlanır ve dosyaları kopyalayın. Sistemde Otomatik Çalıştırma virüsleri ya da diğer kötü amaçlı virüsler var ise, bir kopyası genelde flash sürücünüze kopyalanır.Bu flash sürücüyü eve getirdiğinizde ve kişisel sisteminize ya da dizüstü bilgisayarınıza bağladığınızda, güvenlik kapsamınız yoksa virüs çalışacak ve Ayrıca sisteminize de kök salmıştır.

USB Disk Security 6.7.0.0 Türkçe indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 3 - Görüntülenme: 332
USB Disk Security 6.7.0.0 Türkçe indir USB Disk Security, virüsleri algılayarak ve sızmalarını önleyerek bilgisayarınızı koruyabilen çıkarılabilir sürücülerdeki kötü amaçlı yazılımlara karşı sisteminizi koruyan bir yazılımdır. Yazılım, USB sürücüleri, flash sürücüleri, dijital kartları, çıkarılabilir depolamayı, hafıza kartlarını ve mobil cihazları destekler ve kötü amaçlı dosyaları tespit edip sisteme aktarılmasını engelleyebilir. . Bu program, çevrimdışı bilgisayarları korumak için muhteşem bir çözümdür ve tüm kötü amaçlı dosyaları güncellemelere ihtiyaç duymadan algılar.

GlassWire Elite 2.2.210 indir

Ekleyen: Webmaster - Yorumlar: 0 - Görüntülenme: 251
GlassWire Elite 2.2.210 indir GlassWire, İnternet trafiğini yönetmek ve izlemek için şık ve yüksek verimli bir yazılımdır. Bu program hakkında, ilk bakışta göze çarpan ilk şey, güzel ve kullanıcı dostu görünümüdür. Bu programın ortaya çıkışından ve çok uygun eleman düzenlemesinden, programın en temel işlevine geliyoruz. Programı kurduktan sonra, bu program Internet ile her çeşit bilgi işlemini size bildirecektir. İnternet erişimini devre dışı bırakabilirsiniz. Program, tüketilen trafik miktarını farklı grafiklere göre 5 dakika, günlük, haftalık, aylık ya da periyodik aralıklarla otomatik şekilde görüntüler. Belirli bir program tarafından tüketilen tüketim miktarını da belirleyebilirsiniz. Örneğin, bir programın son 24 saatte ne kadar trafik harcadığını bilmek istersiniz.
Sitemizde yayınlanan içeriğin hiçbiri sunucumuzda barınmamaktadır. Hak sahibinin talebi doğrultusunda konu yayından kaldırılacaktır.
© 2021 | DosyaHane.com v.1.1.9| Sitemap | Son Yorumlar | Üye Ol | Mobil Versiyon | İletişim
Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer saglayıcı`olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site sahibinin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlüğüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır`prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] e-mail adresinden bize ulaşabilirler. Ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılıcaktır.

Sitede bulunan full programlar ve oyunlar tanıtım amaçlı sizlere sunulmuştur. Beğendiğiniz ürünleri üreticisinden satın almanızı, bu sayede onlara katkıda bulunmanızı tavsiye ederiz.
torrent indir - xnxx tube - torrent indir - program indir - full indir - xnxx pornos - xnxx - xnxx videos - xnxx - hd brazzers - erotische sex geschichten - erotik sex geschichten - erotische sex stories - xhamster gratis - hd porno - kostenlose xnxx - hd youporn - xnxx filme - hd xhamster - kostenlose xhamster - hd brazzers - kostenlose porno - xhamster pornos - erotik sex stories - xnxx - kostenlose xvideos - xnxx - hd porno - youporn gratis - brazzers pornos - hd xnxx - xvideos pornos - hd youporn - brazzers gratis - gratis xnxx - gratis porno - hd xvideos - german pornos - porno - erotik sex geschichten - gratis sex geschichten - erotische sex - free sexg eschichten - sex stories - pornos hd - free xnxx - free redtube - free pornhub - porno xnxx - youporn - youporn porno - xvideos com - xhamster watch - xhamster com - xhamster videos - xhamster - watch brazzers - redtube com - redtube pornos - porno - porno - porno - pornhub - porn hd watch - hd porno videos - brazzers watch - brazzers com - sex filme - porno filme - gratis porno - deutsche porno - xnxx porno - xnxx videos - xnxx porno filme - xxx stories - fick geschichten - porno geschichten - gratis sex geschichten - geile geschichten